אודות

Clean The Butts

נעים להכיר

הסיפור שלנו מתחיל בקיץ 2018, אז היה נקיון החופים הראשון שלנו. לאחר זמן מה זכינו בפרס מעיריית תל אביב וארגון המחולל, על פסל שבנינו מ-100,000 בדלי סיגריות שאספנו מחופי ישראל. הבנו שהעשייה שלנו היא לא רק חשובה אלא גם תופסת את תשומת הלב של ארגונים אחרים.

בתחילת הקורונה בסוף הסגר הראשון החלטנו להנגיש מאפרות כיס למתרחצים, ובאותו הזמן לעשות להם הסברה. ההצלחה של המאפרות הייתה מדהימה, ובקיץ הראשון שהתחלנו למכור, מכרנו כ-10,000 מאפרות. אחרי 2 קיצים מוצלחים מאוד הבנו שהבעיה האמיתית היא לא הבדלים, אלא העובדה שאנשים מכורים למשהו שמזיק להם. זו הסיבה שאנחנו רוצים לשים דגש על קידום מודעות לאורח חיים בריא בקרב בני הנוער בישראל. התחלנו להעביר הרצאות בבתי ספר, בהן אנו מספרים את הסיפור שלנו ובמקביל מספקים סיבה חדשה ופחות מדוברת לתלמידים מדוע לא כדאי לעשן.

ג'וליאן מלצר מייסד

יחד משנים מציאות

Clean the butts ניקוי חופים בישראל

ביחד מצליחים יותר. תמיכה בערכים משותפים מביאה הצלחה ואימפקט גדולים יותר. על ידי חברות בקהילה אנחנו ממשיכים בפעולות שלנו למען הסביבה ותומכים בעסקים שמקדמים בריאות.

חינוך הוא הערך החשוב ביותר שלנו. אנחנו עושים הסברה למתרחצים מעשנים ולתלמידי ישראל כאחד. בנוסף להסברה שלנו בחופים, אנחנו מעבירים הרצאות בבתי ספר על שמירה על הסביבה ועל הזיהום הכולל סביב עישון סגריות ובכך נותנים סיבה חדשה לנוער מדוע לא כדאי להתחיל לעשן.

אנחנו הארגון הראשון בישראל שממחזר בדלי סיגריות שנאספים בחופים. מחזרנו יותר מ-300.000 בדלים לאומנות, מיצגים במרחב הציבורי ולצמיד הראשון בעולם שעשוי מבדלים.

חברות וארגונים שמשתפים פעולה אתנו

מזבל לאומנות

את הבדלים שאנחנו אוספים אנחנו הופכים לאומנות

Butt Club

ההטבות למנויים בלבד